Galerie - originální šperky

necklace earrings set bracelet
Náhrdelníky
Necklaces
Náušnice
Earrings
Sady a soupravy
Sets
Náramky
Bracelets

V galerii najdete fotografie mých šperků vyráběných technikou "beadweaving" neboli šití z korálků, což je starobylá technika výroby šperků, doplňků a dekorací, kde se desítky, stovky a tisíce drobných korálků - rokajlu spojují pomocí jehly a nitě. Mám ráda zejména mohutné šperky, etno a high-tech styl, techniku freeform, netradiční materiály a zvrhlé barevné kombinace. Nikdy nedělám dva stejné výrobky a když mi někdo řekne, že něco nejde zapracovat do šperku, nejspíš to ještě ten samý den zkusím.

Kde koupit

Aktuálně neprovozuju žádný e-shop nebo stálou nabídku šperků k prodeji. Pokud vás ale něco z mé tvorby zaujme, můžete se na mě kdykoliv obrátit, ideálně prostřednictvím Facebooku, kde též najdete nejaktuálnější galerii mé tvorby. Ke zprávě přiložte fotku šperku, o který byste měli zájem, já se vám co nejdříve ozvu s tím, zda je šperk dostupný (některé šperky slouží jako ukázky na kurzy a jsou neprodejné, některé jsou součástí mé soukromé sbírky a jiné už našly svého nového majitele) a případně s cenou a dalšími informacemi. Platba možná bankovním převodem, zaslání pak prostřednictvím České Pošty. Každý šperk který zde vidíte, existuje v jednom jediném exempláři, druhý stejný z mojí dílny nepotkáte.

Aktuálně z důvodu velké časové vytíženosti nepřijímám zakázky. Více info o zakázkách zde.

Osobně si můžete vybrané šperky z mé dílny zakoupit v Galerii U Jakoba v Opavě, v Bryxi Shopu nebo v Rozmanitostech v Šumperku a nebo po dohodě na kurzech.

Pokud taky děláte korálky a zálíbí se vám nějaké dílko, budu ráda když se jím inspirujete při své vlastní tvorbě. Pokud se inspirujete některým z mých výrobků a fotky vystavíte na webu, budu moc ráda, pokud k fotkám přidáte odkaz na můj web.
Nepřeji si ale, abyste vytvářeli identické kopie mých výrobků pro komerční účely.