Galerie - originální šperky

necklace earrings set bracelet
Náhrdelníky
Necklaces
Náušnice
Earrings
Sady a soupravy
Sets
Náramky
Bracelets

V galerii najdete fotografie mých šperků vyráběných technikou "beadweaving" neboli šití z korálků, což je starobylá technika výroby šperků, doplňků a dekorací, kde se desítky, stovky a tisíce drobných korálků - rokajlu spojují pomocí jehly a nitě, ale ráda občas zaskočím i do jiných odvětví bižuterní tvorby, kamarádím se s polymerovou hmotou, občas ryju do kamene a pro relax občas trochu "řádím" s barvami, ubrousky, papírem dřevem a vrtačkou

Mám ráda zejména mohutné šperky, etno a high-tech styl, techniku freeform, netradiční materiály a zvrhlé barevné kombinace. Nikdy nedělám dva stejné výrobky a když mi někdo řekne, že něco nejde zapracovat do šperku, nejspíš to ještě ten samý den zkusím.

Kde koupit

Máte-li zájem o koupi některých mých šperků, kontaktujte mě, ideálně s fotkou vybraného šperku, já vám dám vědět, zda je daný šperk ještě volný a jaká by byla jeho cena, případně zda by byla možné jej vyrobit znovu (a nebo vyrobit podobný). Více info o zakázkách zde.

Osobně si můžete vybrané šperky z mé dílny zakoupit v Galerii U Jakoba v Opavě a nebo po dohodě na kurzech.

Pokud taky děláte korálky a zálíbí se vám nějaké dílko, budu ráda když se jím inspirujete při své vlastní tvorbě. Pokud se inspirujete některým z mých výrobků a fotky vystavíte na webu, budu moc ráda, pokud k fotkám přidáte odkaz na můj web či profil na Fleru.
Nepřeji si ale, abyste vytvářeli identické kopie mých výrobků pro komerční účely.