Kurzy korálkování

Kromě samotné tvorby korálkových šperků také ráda předávám své znalosti na kurzech korálkování na různých místech ČR. Níže naleznete stručný seznam kurzů, kterých se aktuálně můžete zúčastnit. Popis kurzu je klikatelný, dostanete se tak na stránku s dalšími informacemi o daném kurzu a přihlašování.

Aktuální kurzy

Pravidelně se setkáváme na kurzech:

v Praze

Ve spolupráci s naspirale.cz

Aktuální program naleznete u mě na facebooku


v Brně

Ve spolupráci s Ginger Cat

Aktuální program naleznete u mě na facebooku

v Olomouci

Ve spolupráci s Qítko Hobby

Aktuální program naleznete na webu Qítko Hobbyv sekci "Kurzy"


v Břeclavi

Ve spolupráci s Korálky Poštou

Aktuální program naleznete na webu Korálky Poštou v sekci "Kurzy"Více informací k vybranému kurzu (včetně informacích o volných místech a přihlašování) naleznete na odkazech výše. Informace k platbě, materiálu či samotnému průběhu kurzů naleznete na stránce s pokyny pro účastníky.

Pokyny pro účastníky kurzů

Uvažujete-li o návštvě kurzu, určitě vás také zajímají obecné organizační informace, možná jste zvědaví jak to na kurzu probíhá a co si vlastně z kurzu odnesete domů - všechny tyto informace naleznete níže na stránce Instrukce pro účastníky kurzů

Jak si vybrat správný kurz -Jednotlivé kurzy se od sebe liší náročností a obtížností, některé jsou vhodné pro začátečníky, jiné jsou zase určeny spíše pro pokročilé korálkářky, které hledají nové postupy a novou inspiraci. Pokud máte nějaké pochybnosti o tom, zda je pro vás vámi vyhlídnutý kurz vhodný, výše uvedená stránka vám určitě poradí.

Pokud máte ke kurzům jakékoliv dotazy, které zde nebyly zodpovězeny, případně chcete poradit s výběrem kurzu či si domluvit soukromý kurz a kontaktujte mne a společně to už dáme dohromady.