Duben 13

Jak dopadlo 3. kolo Freeform Challenge

(22.4.2013)

Soutěž Freeform Challenge se nám na Beadforu krásně rozjěla a pomalu stává dobrou tradicí. Právě doběhlo třetí, "ohnivé" kolo této soutěže, výrobky i výsledky si můžete prohlédnout na beadforu. Je velmi potěšující, že počty přihlášených v každém kole výrazně rostou, úroveň přihlášených výrobků se rapidně zvyšuje a je čím dál napínavější sledovat, který soutěžící se s čím vytáhl.
Až mě pomalu začíná mrzet, že tuto soutěž vždycky vidím jen ze zákulisí a uniká mi ten zásadní moment překvapení, když se všechny soutěžní výrobky takhle hezky vysypou na veřejnost a uniká mi taky "tipovačka", kdy se nezúčastnění pozorovatelé snaží nějak odhadnout, kdo by mohl být autorem kterého výrobku. Na druhou stranu připravovat směsku také není k zahození a i v zákulisí se občas člověk k nějaké konspirační teorii dostane. Takže posílám gratulace všem zúčastněným a těším se na příští kolo!

Mimochodem - pokud se k nám chcete v příštím kole přidat, sledujte beadforum.cz a v příštím kole se nezapomeňte přihlásit. Ať už jste šití začátečník a nebo pokročilý borec, pokud ovládáte základní techniky šití z korálků, nechybí vám odvaha a víte, kde se dobře krade čas, můžete se přidat. Nové kolo rozběhneme určitě ještě během tohoto roku.