Prosinec 12

Freeform Challenge, třetí kolo

(11.12.2012)

Po pravdě řečeno, když jsem loni touhle dobou posílala první směsku, vůbec jsem netušila, jaká dobrá tradice se z toho stane.
V každém kole se počet přihlášených zvyšuje, na míchání směsky si musím pořizovat čím dál větší krabice a úroveň soutěžních výrobků rapidně roste.

Asi před týdnem a něco jsem v Praze na Freeformování u Robinsona rozdala první várku směsek (a utržené peníze jsem tam radši hnedka nechala, inu korálí není nikdy dost ... a to ani když se vám daří každé dva měsíce zcela vyplenit Jablonec a okolí. A když už jsme u toho Jablonce, už jsem vám psala, jak v září udělala Brněnská Motorizovaná Jednotka nájezd na Jablonec? Ne? Tak zase někdy příště, ať se máte na co těšit ;).
Další směsky se mnou přijely do Brna nebo půjdou poštou přímo k soutěžícím. Celkem si tentokrát směsku převezme, no, jak to tak počítám, skoro pětačtyřicet lidí, mezi které se rozptýlí skoro dvě a půl kila směsi korálí - tentokrát v barevnosti "ohnivé" - základ tvoří oranžová, černá a šedá barva a aby to nebylo tak moc "suché", skončilo tam i stopové množství fialového irisu. Někteří už začli tvořit, jiní důkladně překopali zásoby a nanosili si krabici plnou šedo-černo-oranžových korálí a čekají na nápad.

Takže všem účastníkům přeju dobré nápady, pevné nervy a hodně štěstí. Necht řežba započne ;)