Květen 12

Jak se Gi nakazila kroužkováním

(21.5.2012)

Bylo nebylo. Po jednom sobotním kurzíku v Rooyi jsem předávala dílnu Evitschce, velmi šikovné to mojí kolegyni lektorce. Ale jelikož jsem na dotyčné deštivé sobotní odpoledne neměla žádný další program, rozhodla jsem se že doplním řady účastníků na Evině kurzu Chainmaille.
Kroužky mě lákaly už dlouho. První pokus jsem ale odložila, zejména z důvodu špatné volby materiálu. Ale to byly ještě doby, kdy byl problém sehnat i větší balení obyčejných bižuterních kroužků, natožpak aby si někdo vymýšlel správné poměry vnitřního průměru kroužku k síle drátu. Dnes je situace o mnoho veselejší, mimo jiné hlavně díky e-shopu Evina přítele, který nabízí jen a jen kroužky a pár doplňků k tomu

A co tedy říkám na kroužkování? Super technika! Ne že bych se byla ochotna vzdát jehly a nitě a nebo že bych začínala zběsile nakupovat kroužky, ale určitě si občas něco málo "ukroužím" - hlavně teda pro svou vlastní potřebu. Z hliníkových kroužků vznikají šperky lehoučké, ale mohutné a odolné - co víc si přát? Tady tedy najdete moji kroužkovou soupravu a já jdu zase něco kutit.

Jo, Evi, díky moc ;)