Říjen 10

Pozor, hlášení!

(31.10.2010)

Nevím jestli se mi to zdá a nebo je to doopravdy tak, ale v říjnu se asi veliké prd událo, tak to zkusím shrnout v pár bodech. Nejprve novinky okolo korálků:

  • Znáte Svět kamenů v Rožnově pod Radhoštěm? Jestli ne, tak doporučuju navštívit, když už nic, tak aspoň web. Já jsem je byla probrat začátkem měsíce a byl to skutečně výlet za všechny prachy. A víte co je stejně nejlepší na nakupování korálků? Donést si je domů a hrabat se v nich :D
  • A G&B Beads znáte? Právě otevřeli obchod v Praze. Ještě tento týden to tam pojedu zrevidovat a pak se dočtete minirecenzi na obvyklém místě.
  • A korálkové obchody do třetice - Rooya Brno se nám přestěhovala na Hybešovu. Holky to tam mají moc pěkné, aspoň opticky to vypadá že je tam víc místa a hodně to připomíná pobočku v Hradci. Tak buďte hodní a přijďte holky navštívit. My se tam nejdříve potkáme na kurzu vánočních ozdob koncem listopadu.
  • V souvislosti se stěhováním Rooyi jsme také "rozložily síly" co se kurzů týče. Samozřejmě budeme i nadále kurzovat v Rooyi, ale minimálně do konce letošního roku potkáte mně i další lektorky v dílně Artissimo na ul. Jánské - a na kurzy.beadforum.cz jsem nám ubastlila webík. Takže pokud máte zájem, neváhejte a hlašte se, pořád máme dostatek volných míst.
A abychom trochu odlehčili - prosím, seznamte se, tohleto je Ayla:

Je to asi půlroční "nalezenec" co se rozhodl že si nás adoptuje. Jak je z fotky patrno, kočička již navázala velmi přátelský vztah s mým notebookem a později se všemi aktivními síťovými prvky u mě v pokoji (extrémně si oblíbila router pod stolem, hodně hřeje, dá se na něm spát, nikdo ji z něj nevyhazuje a může z něj dělat nenadálé výpady na nohy těch co sedí u stolu)