Únor 09

Jak jsem vyhrála bitvu o Šalingrad

(4.2.2009)

Prakticky celý leden jsem byla ticho. Mělo to svůj důvod. Na začátku zkouškového jsem si totiž uvědomila, jak MOC toho najednou je a jelikož se mi ty zkoušky ze začátku zrovna dvakrát nedařily, pojala jsem pocit že můj první semestr na FI bude zároveň poslední. Inu, nebyla to žádná sranda, málem jsem se psychicky zhroutila a pak jsem se sebrala a odjela z Brna na pár dní domů. Bylo mi hrozně, několik dní jsem probrečela a žrala prášky od nervů než jsem se zase dala trochu dokupy. Naši to brali celkem sportovně a na konci toho "ozdravného" pobytu doma jsem se vracela s tím, že to nějak dopadne, buď to vyjde a budu dál oxidovat na FI a nebo to nevyjde, citlivě sdělím spolubydlovi že se vracím na ten strom, ze kterého jsem v září slezla a začnu si hledat job jako win-lama-admin, lama-grafik, lama-html-kodér, übergeek-prodavač-v-elektru a nebo něco podobného, na školu jsem se vybodla, začla korálkovat jak o život, už si pomalu sehnala práci a založila jedno phpBB fórum.
Dneska jsem ale už podávala žádost o zápis do příštího semestru. Na dnešním opravném (otravném?) termínu z Výpočetních systémů jsem nad tím zvítězila ... a ještě mě sice čekají výsledky z matiky a jedna zkouška zítra, ale na tom že jsem svou bitvu o Šalingrad tentokrát vyhrála už další případný neúspěch vůbec nic nezmění.
Jo a ten Haskell jsem nakonec nedala, začal se mi tak líbit že si ho s radostí dám i příští semestr. No není to nádherné, když eta redukcí z nějaké rozumné funkce uděláte toto : (.)(.) ?

Tak nám zveřejnili rozvrh

(10.2.2009)

Tak nám na FI zveřejnili rozvrh na další semestr. Teda ... moc se nepochlapili, a nebo jsem se nepochlapila já s volbou předmětů. Každopádně jsem se nepochlapila opakováním matiky a funkčka,ale jelikož matiku jsem nedala prakticky o prso anorektické modelky, doufám že se to nějak poddá, no a funkčko nějak přežiju ... snad :D Ale s tím rozvrhem se fakt nepochlapili. V pondělí a úterý mám kromě jedné přednášky ráno a jedné přednášky večer úplně volno - zatím. Středu a čtvrtek mám docela nabitý a ještě mi tam jednu přednášku vmáčkli v pátek ráno ... toš bordel, ne? Doufám že další cvičení se mi tam podaří nějak "namáčknout". Bude to takové "vohubové", tak mi držte palce!

Sháním most v Brně, 1+1, pokud možno vybavený, internet (<= 4Mbps) podmínkou

(14.2.2009)

Tak máme toho Valentýna. Divnej svátek. Nechápu proč to všichni lidi slaví. Já radši oslavila jubilejní Unix timestamp 1234567890 dneska ráno. No, a stala jsem se bezdomovcem.
Aneb někdy v prosinci nám začli pomalu odpadávat spolubydlící. Ten první se od nás regulérně odstěhoval, ten druhý hned ze začátku zkouškového neudělal důležitou zkoušku a nechal se vyhodit. Zbyli jsme tam dva. Já jsem svou "bitvu o Šalingrad" po krutém boji vyhrála, můj poslední spolubydla mi však napsal, že ho taky vyrazili a on se tudíž musel stáhnout do předem připravených pozic. Naštěstí se mi relativně rychle povedlo najít hned dva "alternativní" mosty v okruhu čtyř set metrů od fakulty, veškeré stávající osazenstvo obou mostů je pohlaví ženského - tak uvidíme. Snad budem s novýma spolubydlícíma dobře vycházet.