Červen 09

My Personal Battle of Šalingrad vol. 2

(26.6.2009)

A sakra, ještě před pár minutama bylo pětadvacátého, tak jaktože je už šestadvacátého? Ale to je fuk ...
Mám za sebou další opakování svojí osobní bitvy o Šalingrad. Bylo to sice takové ... ehm ... Pyrrhovo vítězství, ale zatím to mám v kapse (i když mě neskutečně dere fakt, že i přes celkem dobré skóre z polosemestrálky jsem nedala NávAl,ale nevadí, zopakujem zase za rok a bude dobře)
Zatím se srovnávám s faktem že zkouškové je za mnou a že teďka už fakt "nemusím" nic dělat a až do podzimu mám celkem veget (kromě neustále narůstajícího množství korálkových zakázek a hlavně mých vlastních zvrhlých nápadů... začínám závidět hindským bohům s více než jedním párem rukou).

Včera jsem měla první "free" pozkouškový den. Trochu jsem uklidila pod tím naším mostem, zašla na čumendu do Rooyi na drátenický kurz, kde jsem strávila celé odpoledne, pak jsem jak o dušu googlila slušnou a zároveň lacinou hospodu, kam bych se mohla jít najíst, nakonec jsem se ale vydala na misi do nonstop Tesca, ulovila si něco málo k večeři a tedka pařím LBreakout jen to fičí ... Asi si ještě dám pár koleček a pak aspoň na pár hodin schrupnu, ať nezaspím na autobus v jedenáct. Jo, a jestli si zase zapomenu foťák v Brně, tak mě kopněte do zadku. Táta se už tři týdny těší na fotky z Autosalonu a já si na ten malý krám vždycky vzpomenu až na nádraží.

Jo, málem bych zapomněla proč toto vlastně píšu ... od srpna budete mít šanci se se mnou potkat v Rooyi Brno, kde budu lektorovat kurzy šitého šperku. Data, podrobnosti a další informace se dovíte ... včas, buďto na stránkách Rooyi Brno (http://www.brno.rooya.cz/) a nebo tady ;)